czwartek, 17 stycznia 2013

Moda na bloga

Moda na bloga dopadła i mnie. Główną przyczyną jego założenia jest miłość do ładnych, domowych przedmiotów. Kolejnym powodem brak chęci słuchania o tym co zrobiłam, gdzie przestawiłam, co kupiłam przez najbliższych - po dwóch latach powiedzieli BASTA! Liczę na to iż wśród internetowych stworków znajdzie się ktoś kto czasem tu zajrzy a i może napisze do mnie słów kilka z dobrą radą wnętrzarską lub organizacyjną .
Słów kilka o moim domu. Mówię DOM chociaż to mieszkanie w bloku. 4 pokoje,aneks kuchenny, 2 łazienki, garderoba  i ogromny korytarz/przedpokój a także przynależny  balkon. Moje M to 84 m2 czystego szczęścia ale i problemu.  Mieszkańców to pojemne lokum ma trzech - mnie, mojego chłopaka a także naszego kochanego kocura Emila. To już wszystko co chciałam powiedzieć wam "na start" a teraz mogę jedynie serdecznie zaprosić do odwiedzania.

A tak nasze domostwo wyglądało na koniec 2011 roku

3 komentarze:

 1. Blok zapowiada się bardzo ciekawie :)
  Zazdraszczam Wam, że poprzednia właścicelka zostawiła Wam kuchnie ;) Nam tez proponowała za 4 tysiace euro, ale nie pokusilismy sie i teraz czekamy na nasza kuchnię za mniej niz połowe jej ceny :) Bardzo fajne duże mieszkanko, 3 pokoje - super ! - garderoby - zazdraszczam hihi :)
  Zostaje i bede podgladać ;)
  Buźka !

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!! Ojj pozazdrościć mieszkania, ja niestety muszę się jeszcze przez jakiś czas przemęczyć w pokoju dzielonym na troje: mnie, chłopaka i kota, oraz mieszkaniem dzielonym na czworo bo jeszcze współlokator dochodzi... do tego mikroskopijna kuchnia i łazienka... Będę wpadała częściej i do siebie tez zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za komentarz :*